Peril

Ekonomika státu je náramně komplikovaná záležitost, a proto si vyžaduje angažování skutečných odborníků. Ovšem kam se ani naši odborníci poděli?

Dokonalé bydlení za zlomek ceny

domek,nákres

V dnešní době spousta hlavně mladých lidí si nemůže dovolit vlastní bydlení. Většinou jde o záležitost financí. Dnešní trh s nemovitostmi sice nabízí mnoha různých nabídek, ale cenově jsou prakticky nedosažitelné bez hypotéky nebo jiné půjčky na bydlení, a i to bývá u mladých rodin problém. Za prvé je pro některé nemožné dostat půjčku u banky a za druhé se musí bance zavázat na téměř zbytek života, aby celý dluh splatili.

My Vám nabízíme řešení. Naše levné mobilní domy jsou velmi příjemným, pohodlným a hlavně finančně výhodným řešením Vaší bytové situace. Jejich cena se pohybuje v hodnotách, za které byste běžně pořídili garsonku nebo jednopokojový byt ve městě a přitom svou rozlohou jsou podobné třípokojovému či čtyřpokojovému bytu.
Říkáte si, že nechcete bydlet v maringotce? Ale tak tomu není. Nejde o nějaký pojízdný cirkus na kolečkách, ale o opravdový dům. Pouze dopředu smontovaný a celý přivezený k Vám. Samozřejmě, že může být vybavený i koly, pokud jej budete chtít sami přesouvat, ale jinak může stát na jednom místě, jako každý jiný a získat i číslo popisné.

Stačí jen vstoupit do naší nabídky a vybrat si model, který vyhovuje Vašim představám. Můžete si pořídit levný mobilní dům na Váš pozemek u vody, pouze pro dovolenou, tedy jako náhradu chaty či chalupy, nebo si můžete pořídit model pro celoroční bydlení, který je i zateplený a vybavený radiátory a naprosto vším potřebným pro běžný život.

Celkový vzhled a také vybavení Vašeho nového bydlení plně přizpůsobíme Vašim požadavkůma přáním. Získejte snadno a rychle konečně své vlastní bydlení za opravdu skvělou cenu. Stačí jen tak málo. Je potřeba mít jen pozemek, na který se Váš nový levný mobilní dům usadí. Přijďte k nám a vyberte si.

světlý interiér, ložnice, pracovna