Peril

Ekonomika státu je náramně komplikovaná záležitost, a proto si vyžaduje angažování skutečných odborníků. Ovšem kam se ani naši odborníci poděli?

Užijte si milování i v zimě na horách


Jak si představujete svou ideální zimní dovolenou na horách? Do hor se v zimě vypravují tisíce lidí z naší republiky, a že je kam se vydat, vám napoví pás příhraničních horských celků od Krkonoš přes Jizerské a Lužické hory, Krušné hory, Šumavu až k Beskydům, Jeseníkům a Orlickým horám. Trávit týden v únoru na zasněženém svahu, se sluncem nad hlavou, přeje-li vám počasí, je něco úžasného, a takto si to maluje snad každý, kdo se v zimě na týdenní pobyt na horách těší. Jenže ne vždy to vyjde podle našich představ a někdy se dokonce zatáhne a rozprší, sníh rychle odtává a nežli být venku, je příjemnější zahrát si ve společenské místnosti dámu, jak to zpívá v jedné ze svých skladeb Ivan Mládek.

zamilovaný pár

Máme lepší nápad. Což takhle zamluvit si apartmá jen pro dva a namísto dámy s dřevěnými figurkami na šachovnici si pohrát s tou opravdovou „dámou“, co s vámi jede na hory, protože vás miluje?

Pro zamilované páry jsou hory ideální příležitostí zachumlat se do peřin a jen občas vyběhnout ven stavět sněhuláka, koulovat se, a třeba si i zalyžovat, když na to máte chuť. Doporučit bychom vám mohli večerní lyžování, je to romantičtější, než ve dne při zatažené obloze, a celé dopoledne byste naopak mohli prospat a promilovat.

dívčí tvář

Milovat se ráno a dopoledne je ideální, protože muži mají tou dobou k dispozici nejvíce testosteronu, a vášnivější sex, než jaký bývá večer, vás může inspirovat až tak, že ho budete chtít (nejen) na horách zažívat každý den. Váš život může získat úplně jiný rozměr, mnohem krásnější a zářivější, obohacený četnými, každodenními orgasmy.

A když se vám zrovna nebude dařit ovládnout erekci podle vašich představ, nepropadejte zoufalství a nehledejte na Internetu generika Viagry, ale zaměřte se raději na přírodní léčebné prostředky, kam patří i adaptogenní bylinky Ženšen, Rozchodnice růžová, Kotvičník zemní, Ashwagandha či Eleuterokok.