Peril

Ekonomika státu je náramně komplikovaná záležitost, a proto si vyžaduje angažování skutečných odborníků. Ovšem kam se ani naši odborníci poděli?

Hra z kostek, kterou miluje celý svět

Kdo ještě neslyšel o hře s názvem Minecraft? Většina lidí ano. Tato hra je populární už dlouhou dobu, a její hráči jsou lidé různých věkových kategorií, etnik, i národností. Tato hra je totiž pro každého.

Co je to ten Minecraft?

Pokud znáte název, ale nevíte, o co se ve hře jedná, vysvětlení není náročné. Jedná se totiž o hru s otevřeným světem, kde je vše ve tvaru kostek, a možnosti jsou téměř neomezené. Můžete stavět, těžit, vařit, sázet, zkoumat. Když se tak procházíte touto kouzelnou hrou, zjistíte, že se stále dotváří, ale také mění. Jsou zde oblasti plné sněhu, písečné pláže, džungle, travnaté oblasti, ale i úchvatný podmořský svět. Mimo to ve hře existují kouzelné portály, které vás dopraví na temná, či magická místa.

minecraft v mobilu

Bude se ve hře i bojovat?

Ano. Po setmění se na svět vynoří různé příšery, které po vás půjdou. Můžete se skrýt do bezpečí svého domečku, nebo se jim postavit, zabíjet je, a získávat z nich předměty, které rovněž ve hře využijete. Zde totiž využijete vše, a na spoustu způsobů.

Lze ve hře zemřít?

Jistě. Může vás zabít příšera, můžete vyhladovět, nebo se utopit. Všemu se ovšem dá předejít. Skvělou ochranou proti příšerám je brnění, které si sami vyrobíte. Čím lepší materiál, tím lepší ochrana. Začnete u dřevěného brnění, a časem se můžete propracovat až k diamantovému. Hlad lze vyřešit snadno. Sbírejte plody, a jezte je. Zabíjejte zvířata, která v minecraftu žijí, a vařte jejich maso. Slepice snáší vejce, včely vyrábí med…prostě potravu získáte podobně, jako je tomu ve skutečném světě. Rovněž můžete zvířat chovat a množit.

hra minecraft

Hra je pro jednoho hráče, nebo lze hrát i online?

Můžete hrát i online, tedy s více hráči, a to na serveru. Hledáte-li minecraft hosting Gamerhost, je třeba se domluvit se spoluhráči na společném serveru. Na stránkách Gamerhost si můžete zvolit hned z několika balíčků, jejichž služby se odvíjejí od ceny.