Peril

Ekonomika státu je náramně komplikovaná záležitost, a proto si vyžaduje angažování skutečných odborníků. Ovšem kam se ani naši odborníci poděli?

Proteinová neboli keto dieta

Hubnutí není žádná věda, ale musíte na to chytře. Vyplatí se znát základní pravidla našeho organismus a přitom vědět, jak to celé vlastně dohromady funguje. Jedině potom můžeme začít hubnout, protože i naše tělo má svá zákonná pravidla. Řídí se sice jednoduchými systémy, ale pokud byste jej chtěli obelstít, tak věřte, že nějakým hladověním to zřejmě nepůjde. To zrovna není ta správná metoda, jak shodit přebytečné kilogramy a většinou se potom dostaví akorát tak jo-jo efekt, který jistě už znáte. Takže nakonec kila naberete zpátky a to jenom kvůli tomu, že jste hladověli, ale posléze začali opět běžně jíst obyčejné porce. To není zřejmě správný způsob, jak docílit snížení váhy.

Pokud se s váhou opravdu trápíte, cítíte se nafoukle, chtěli byste opět vypadat krásně a mít vyšší sebevědomí pak zvolte metodu hubnutí, která Vašemu tělu neublíží, ale prospěje.

zdravý jogurt

Metoda hubnutí

Bílkovinná, proteinová neboli ketonová dieta je také ve zkratce známá jako keto dieta. Jídla mají vysoký obsah nutričních hodnot, proto jsou velice prospěšná pro naše tělo.

Moderní a proslulá novinka několika posledních sezón. Ovšem má něco do sebe, takže nejde o nějaký pouhý výmysl. Je založená na lékařské bázi. Pomocí ketózy, což je tělu přirozený stav, se odbourávají tuky. Navodíte ho, když budete jíst hodně proteinů a bílkovin, zatímco odbouráte nepotřebné cukry a sacharidy. Tělo přirozeně přechází do tohoto stavu a spaluje uložené tuky. Nezbavujete se svalů a svalové hmoty, ta zůstává zachována.

ovocný koš

Pomocí této metody hubnutí také skvěle detoxikujete svůj organismus. Naučíte se jíst zdravá a tělu prospěšná jídla, vitamíny a minerály. Všechno co tělo potřebuje, obsahují také speciálně připravené pokrmy.

Jídelníček si můžete sestavit podle svých potřeb. Jídla je možné zakoupit již předchystaná. Mají vysoký obsah bílkovin a pomohou Vašemu tělu navodit ketózu a tím pádem se snadněji a rychleji zbavit přebytečného tuku.