Plastová obálka vám poskytne řadu výhod

Plastová obálka vám poskytne řadu výhod

17. 4. 2018 Vyp Od


Všichni moc dobře víme, jak taková plastová poštovní obálka vypadá. Možná k vám domů chodí poměrně často anebo taky ne a navštěvují vás spíše kartonové krabice. Možná je vám to celkem jedno, ovšem nemělo by. Pokud je vaše doručené zboží zabaleno v plastové obálce, má to mnoho výhod navíc.
kurýr s obálkou.jpg

Třeba jste je doposud neocenili, protože ve vašem případě naštěstí nedošlo k žádným komplikacím se zasílaným zbožím. Pokud by váš balíček cestoval napříč republikou anebo dokonce i z větší vzdálenosti ve špatném a nevlídném počasí a vystřídal by v průběhu cesty několik vlhkých skladů, možná byste přišli na to, v čem je plastová obálka výhodnější než kartonová krabice.
Výhodou plastového obalu je totiž to, že se jen tak neušpiní ani nepromokne. Jen si představte, co všechno musí vaše zásilka zažít předtím, než se ocitne ve vašich rukách. I člověk by se na takovou cestu vhodně vybavil a dobře oblékl. A podobné je to i s takovým balíčkem. Pokud nebude vhodně zabalený, pak hrozí, že na místo dorazí poškozený. A to by žádného zákazníka nepotěšilo.
V čem tedy spočívá kvalitní balení? Jde o to, aby byl obal natolik kvalitní, aby vzdoroval vodě, dešti, sněhu i špíně zároveň. A jak všichni víme, tak papír tuto vlastnost nemá – i sebelepší kartonová krabice se promočí v případě, že je vystavena opravdu náročným vnějším podmínkám okolního prostředí.
online marketing.png
Navíc ji po znečištění jen tak snadno neočistíte. Ovšem pokud jde o plastovou obálku, klidně ji můžete omýt vlhkým hadrem či dokonce pod tekoucí vodou. A skvělé je na ní také to, že je maximálně diskrétní. Skrze chytře vymyšlený systém tmavé a světlé vrstvy ji nikdo neprokoukne. Nadto je lehká, pružná a skladná, takže se nejen mechanicky nepoškodí, ale zároveň má vlastnosti, kvůli kterým je ideální balicím materiálem z hlediska přepravy. Výběrem balení do plastové obálky tedy nešlápnete vedle.

3/5 - (1 vote)