Peril

Ekonomika státu je náramně komplikovaná záležitost, a proto si vyžaduje angažování skutečných odborníků. Ovšem kam se ani naši odborníci poděli?

Příjemné s užitečným

Chybu neuděláte, pokud se rozhodnete strávit svoji dovolenou v Piešťanech – lázních, které nabízejí kromě potřebného odpočinku i možnost termálních koupelí s řadou dalších zdravotních procedur. Pro milovníky romantického ubytování jsou připraveny pokoje v historické budově – hotelu, ve kterém je zajištěno vše, co ke spokojené dovolené patří. Včetně specialit podávaných v přilehlé restauraci. Nejen slovenské, ale i mezinárodní kuchyně. Rovněž výlety do okolí nabízejí nejen krásnou přírodu, ale rovněž návštěvy historických památek. Jak muzea, či hradu. Pro všechny milovníky lázeňských procedur jsou ideálním místem pro trávení dovolené rovněž Mariánské Lázně.

Dovolená s lázeňskými procedurami

Dobrou volbou je ubytování v blízkosti kolonády, podél které je umístěno velké množství možných procedur. Ať už parafínové zábaly, tak inhalace minerální vodou či aromatickou masáž. Všichni si mohou vybrat přesně to, co jejich tělo vyžaduje. Okolí tohoto lázeňského sektoru nabízí mnoho zajímavých míst, která stojí za prohlídku. Do Jáchymova si plánují dovolenou všichni, kterým prospívá radonová léčba. A nejen ta. K dispozici je v tomto lázeňském městě i wellness centrum, bazén, sauna či whirpool. Ubytování je možné zajistit v jedinečném luxusním hotelu. Ve kterém jsou originálně řešeny i jednotlivé pokoje s naprosto odlišným vybavením. Pro milovníky dobrého jídla tu fungují čtyři restaurace. Francouzská, Mramorová, Zrcadlová a Malá. Které je možné podle denní nabídky střídat. Poblíž hotelu k večernímu posezení zve koncertní sál. Ve kterém jsou pořádána pravidelná vystoupení.

Masáže během dovolené

Královské lázně už svým názvem naznačují, jaký pobyt nabízejí. Leží v centru Poděbrad, nedaleko od zámku. Ke kterému vedou mnohé romantické procházky. Stejně jako ty do blízkého okolí. S velkým množstvím zajímavých objektů. Přitahujících návštěvníky. Jako bonus lze každý den hned po návratu využít veškeré procedury, které si dovedete představit. Zábaly a masáže zad a šíje, doplněné kosmetickým hýčkáním a dalších. V historickém sklepení je možné využít finskou saunu. A stejně tak perličkovou koupel. A ochutnat rozhodně musíte domácí zákusky v kavárně Královských lázní.