Peril

Ekonomika státu je náramně komplikovaná záležitost, a proto si vyžaduje angažování skutečných odborníků. Ovšem kam se ani naši odborníci poděli?

Jednoduché stahování videí

Takových stránek je milion, nejrozšířenější jsou asi Facebook, Twitter, nebo také TikTok. Nelze je zde jmenovat všechny. Ale jen tak pro zajímavost si řekneme ještě tři namátkou vybrané z těch méně známých. Takže třeba Twitch klip, Mashable a 9GAG.

Z těchto webů stahovat film nebo hudbu jednoduše stahovat nejde, musí na to být určitý „nástroj“. A my se na něj podíváme.

Takováto věcička se nazývá downloader a je možno si ji stáhnout přímo z internetu. Předem vás však varuji. Pokud to uděláte, je možné, že si do svého počítače zavlečete viry nebo špehovací programy. Ty pak dokáží poznat vaše bankovní údaje jednoho krásného dne budete mít na kontě čistou nulu a hackeři si budou mnout ruce. Takže podobnou věc raději nestahujte, nota bene, že jsou většinou nefunkční.

znázornění filmu

Video downloader nemusí být jen určený software nutící vás k instalaci na vaše zařízení, je jedno zda na počítač nebo notebook. Může být také jen jako webová aplikace, což v praxi znamená, že pracuje na jiném serveru a vy si nemusíte nic instalovat. Jen mu zadáte příkaz, co a kde a jak a máte vystaráno. V našem případě si dokonce můžete určit, jak chcete nahrávku uložit. Pro zvuk asi zvolíte mp3 a pro video asi mp4. Což jsou v podstatě dnešní nejrozšířenější standardy pro přehrává jak videa, tak hudby. Pochopitelně pokud netrváte na extra super kvalitě.

filmové kazety

Nuže, jaký bude postup? Není to nic složitého a návod je na webu i česky. Musíte si nejprve kliknou na odkaz čili link v tomto článku, a to vás přesměruje na downloader samotný. Dole uvidíte hodně barevných proužků a vy si zvolíte ten, který má název stejný jako to z čeho míníte video či hudbu stáhnout. Bude-li to třeba Odniklasniki, kliknete na proužek s tímto názvem. Objeví se vám velký pruh nahoře, kam vložíte zkopírovanou adresu a je to. Pak už jen zadáte formát, do kterého chcete nahrávku uložit. A je to.