Peril

Ekonomika státu je náramně komplikovaná záležitost, a proto si vyžaduje angažování skutečných odborníků. Ovšem kam se ani naši odborníci poděli?

Starosti s vodovodem

Známe to. Máme všichni doma. Denně ho x krát používáme, ale nevnímáme. Až jednoho dne… Není to nic, co by ohrozilo samu existenci lidstva, to ne. Ale naštve to, zvláště po ránu. Jdete se umýt, otočíte kohoutkem naplno a posunete ramínko ke středu umyvadla to vám zůstane v ruce. Rázem je vody všude až moc, ale hlavně tam, kde být nemá a kde ji zrovna nepotřebujeme. Začíná zmatek, děti z toho mají legraci a nikdo neví co počít. Nu co, voda se zastaví a koupí se nový tento, toto no. Ani nevíte, jak se tomu říká.

hygiena

Podobná situace může nastat i v kuchyni, kde se pak vrší nádobí, pokud ovšem v domácnosti ještě stále není myčka.

Nuže, nyní nastává okamžik, kdy musí muž ukázat co v něm je. A začíná pro někoho obyčejná drobná oprava, pro jiného něco, s čímž svede obrovskou bitvu bez naděje na úspěch.

Horní ramínko

Mnohý z mužů však dokáže zjistit alespoň to, že není třeba výměny celé baterie, ale jen kohoutku, protože tento už odmítl dál s sebou nechávat kroutit tu vlevo, tu vpravo a prostě odmítl poslušnost.

Technicky ne příliš zdatní mužové začnou přemýšlet, kam se obrátit ke koupit toho zahnutého předmětu. Po vyloučení řeznictví, knihkupectví a zelinářství usoudí, že to bude v domácích potřebách a vydají se na nákup. Prodavače pak trochu zklamou nedostatkem informací o rozměrech, jsou-li ovšem vůbec třeba. U nové baterie ano, protože mají různou rozteč.

Úplně moudrý muž však nikam nechodí. Nemusí. On moc dobře ví, že si může vybrat v naprostém klidu domova, a tak se podívá na internet. Ramínko baterie není zase tak těžko k nalezení. A pokud máte i vy podobnou potíž, i vy můžete kliknout na výše uvedený modrý odkaz. Firma, které web patří tam má zboží ve velmi širokém výběru. Vybere si skutečně každý a spolu s lákavými cenami, by bylo škoda jít ještě někam jinam.

Proto si tento web uložte do záložek, abyste jej při případné potřebě nemuseli hledat.