Peril

Ekonomika státu je náramně komplikovaná záležitost, a proto si vyžaduje angažování skutečných odborníků. Ovšem kam se ani naši odborníci poděli?

Erotické masáže aneb cesta do hlubin vaší duše

Erotika a sex jsou stále mezi lidmi obrovským zdrojem různých tabu a zkreslených představ o její přirozenosti. Jestliže totiž tyto aktivity provádíme s pozitivními úmysly, tedy kvůli potěšení sebe i druhých, kvůli rozkoši, radosti z krásy lidského těla a jeho schopností, z radosti ze sdílení s druhým člověkem, který je jedinečný a neopakovatelný, pak jde o prostředek k sebepoznávání a tím pádem, jak tvrdí mnozí mystici, k duchovnímu růstu. S těmito názory možná nebudou souhlasit někteří lidé s ohledem na svá náboženská přesvědčení, ale každý z nás má k dispozici svou vlastní intuici, která k nám promlouvá zejména skrze pocity. Sebezapírání a odpírání rozkoše navozují vnitřní traumata a právě na základě vlastních negativních pocitů pak máme možnost zjistit, kde se nachází skutečná pravda.

dívka na židli

Samotné erotické masáže Praha v sobě spojují prvky erotiky, sexuálního vyjádření a zároveň magii doteků dvou či více lidských těl. A právě doteky jsou velmi nenápadným, ale silným přenašečem energií, které jsou zdrojem nebývalé rozkoše a radosti. Kdo tyto aktivity odsuzuje, aniž by se přesvědčil o jejich přínosu pro tělo i ducha, měl by své předsudky odložit a přesvědčit se na vlastní kůži o tom, jak taková technika vůbec funguje, a co obnáší.

ležící dívka

A které masérské praktiky patří k nejoblíbenějším?

Lap dance aneb tanec na klíně je vhodný jako předehra před vyvrcholením, ale podstatné je, že jsou oba ve velmi těsné tělesné blízkosti. Střídavé objímání, přibližování a oddalování obou bytostí dovede rozproudit nebývalou vášeň a vzrušení.

Body-to-body přináší rozkoš oběma aktérům, kteří se navzájem dotýkají co největší plochou svého těla. Tato technika je velmi oblíbená takřka u všech masérek, mohou si s vámi doslova pohrát a právě zde nejvíc platí rovnice „čím více se přibližujeme k druhému, tím více nalézáme jeho osobnost i sami v sobě.

Footjob – kdo obdivuje překrásné tvary a barvu dívčích chodidel, ten si přijde na své, ale to není vše, co vám může footjob nabídnout. Přejíždění po těle sametově hebkými ploskami je něco úžasného, masérky to dobře ví a vzhledem k tomu, že je na chodidlech mnoho reflexních plošek, tato činnost způsobuje rozkoš i jim samotným.