Peril

Ekonomika státu je náramně komplikovaná záležitost, a proto si vyžaduje angažování skutečných odborníků. Ovšem kam se ani naši odborníci poděli?

Jak se bavíte?

Když má člověk volno a může si dělat to, co se mu zlíbí, neměl by zapomínat ani na nějakou zábavu. Neměl by být pořád jenom vážný, zasmušilý, bez jiskry v oku. Měl by dělat i to, co ho polaská na duši, co mu udělá dobře. A to je naprosto samozřejmě zábava.

Zábavu si můžeme užívat na různých místech a při různých příležitostech. Není na světě místo, kde by byla zakázaná, a ani tam, kam se zrovna nehodí, nemusíme být pořád.

A tak se bavíme. Každý po svém, každý tak, jak chceme. Na tom nesejde, co nás baví, hlavně že nás to baví.

banán s klobásou

Určitě víc než jindy jsme se pobavili o vánočních svátcích. Ty jsou pro zábavu jako dělané. Lidi mají většinou víc času, všichni jsou natěšení na Ježíška, a taková atmosféra bavení se nahrává.

Někdo se o Vánocích baví v duchu tradic, které provází vánoční svátky od nepaměti, někdo si to užívá i jinak a po svém. Někdo se baví u stromečku doma a někdo se třeba radši ohřeje někde na dovolené v teplejších krajích. Někdo zdobí stromek, někdo lije olovo, hází pantoflem, zpívá koledy, chroupe pečivo, rozbaluje dárky nebo se dívá na televizní pohádky. To podle vlastní nátury.

dívčí úsměv

A i ten, kdo se tradičně nebaví, se aspoň někdy zasměje. Proč by ne? Svátky jsou přece svátky a radost a zábava k Vánocům patří. A zkomplikovat to může snad jedině hořící stromek nebo jiná pohroma, které se ale dá vyvarovat.

Já jsem si teda Vánoce se svými blízkými užila. A věřím, že i pro vás byly takové Vánoce zábava. A teď se jenom můžeme těšit, až uteče další rok a Vánoce tu budou zase. A zábava spolu s nimi.

A mezi tím? Než ta dlouhá doba uteče, najdeme si určitě spoustu jiných druhů zábavy, se kterou si ukrátíme čas tím nejlepším možným způsobem. To už je jenom na vás, co si vyberete a co budete jak dělat, abyste si přišli na své. Aby byl váš život šťastný a veselý třeba jako ty Vánoce.