Peril

Ekonomika státu je náramně komplikovaná záležitost, a proto si vyžaduje angažování skutečných odborníků. Ovšem kam se ani naši odborníci poděli?

Jaká je Vaše love language?

Zjištění toho, jak přijímáte a rozdáváte lásku, jaký z pěti způsobů je pro Vás nejdůležitější, je základem pro správný chod vztahu. Lásku můžeme projevovat v pěti různých formách a nejlepší je, když se setkají d´va lidé se stejnou formou. Na internetu je mnoho testů, které si můžete online vyplnit a zjistit, jaký z těchto typů jste:

Společně strávený čas

Quality time, společně strávený čas… jakkoliv to chcete nazvat, výsledek je stejný – nejvíce Vám záleží na společných chvílích, na to, když se společně koukáte na film nebo západ slunce, když jdete na pouť a další akce.

Dárek

Dárky

Pokud Vám vyjdou dary, znamená to, že lásku přijímáte a rozdáváte spolu s darem. Rádi dárky přijímáte, ale i rozdáváte a vyjadřujete tak pocit sounáležitosti s daným člověkem. Pro některé lidi tohle nemusí být úplně nejlepší cesta – můžou dostat pocit, že jediné, co od nich chcete, jsou dárky.

Služby

Možná máte rádi, když Vám partner připraví snídani do postele nebo snad zamete byt místo Vás. To je prokazatelně tento typ love language. Nesmíte toho ale zneužívat. To, že je to Váš projev lásky neznamená, že odteď nebudete doma uklízet nebo vařit!

Mluva

Někomu stačí pouze slova. Lásku vyjadřujete pochvalami, sladkými slovy nebo jen prostým „děkuji“. Slova jsou neskutečně silná a lze jimi vyjadřovat téměř vše.

Obejmutí

Fyzický dotek

Tato varianta, kdy Vám nejvíce záleží na fyzickém kontaktu, je jedna z nejrozšířenějších. Obejmutí, mazlení, polibky – to vše sem patří. Některým lidem je přesto dotek nepříjemný a v testu jim může vyjít dokonce nula procent.

Závěrem je třeba zmínit, že přesto, že zjistíte, jakým způsobem projevujete lásku, neznamená, že nesmíte využívat i jiné způsoby – právě naopak. Neměli byste se držet pouze jednoho. Nezapomínejte také, že lásku je třeba přijímat i dávat. A to ve všech možných formách, i mimo Vaši preferovanou!