Peril

Ekonomika státu je náramně komplikovaná záležitost, a proto si vyžaduje angažování skutečných odborníků. Ovšem kam se ani naši odborníci poděli?

Jaký adrenalinový sport vybrat?


Nepotrpíte si na adrenalin?
Pro ty, co by chtěli “adrenalinový“ sport, při kterém se nebudou bát a i přesto si to pořádně užijí, je tu hned několik možností. Například jízda na koloběžce. Říkáte si, že to je pro malé děti? Nemusí tomu tak být. Koloběžky si můžete běžně půjčit, když jste na dovolené či na výletě a vyrazit na několikakilometrovou cestu z kopce do údolí. Další možností je segway, který není až tak vzrušující, ale je to zábava. A poslední možnost, kterou vám představíme je rafting, sjíždět divokou vodu s přáteli je taky skvělý zážitek.
potápěčské vybavení
Chcete něco pořádneho, ale nechcete umřít strachy?
Můžete zkusit třeba let balónem.Vznášet se nad krásnou krajinou, to každý den nezažijete… Další možností je kiteboarding, landkiting nebo snowkiting. Hlavní podstatou je to, že jste taženi drakem, který vás tahne za sebou ať už po vodě nebo po zemi. Také různé druhy potápění jsou dobrá volba. Ale když se bojíte stísněných prostorů, tak icediving(potápění pod ledem) nebo cavediving(potápění v jeskyni) není dobrou volbou.

Chcete zkusit něco extrémního?
Na tyhle věci si troufne jen někdo, kdo má pro strach uděláno! Pokud si myslíte, že jste to vy a nebojíte se, nebo znáte někoho takového, tak si určitě z následujících možností vyberete ten pravý zážitek pro vás nebo blízkého. Určitě jste někdy slyšeli o bungee jumpingu. Jste přivázaní na laně, které je zachyceno o nějáký pevný bod, např. most a vy musíte skočit. A letíte… Myslíte, že byste to dokázali a důveřovali lanu? Druhým takovým sportem je  tandemový seskok s padákem. Máte padák, který po seskočení z letadla musíte otevřít a zase letíte!
 bungee jumping
Tak na co byste si troufli a na co určitě ne? Pokud vy sami nechcete nic vyzkoušet, můžete zkusit nějáký takový zážitek věnovat známým. Dnes už existuje spousta agentur, která takové zážitky poskytuje.

Nezařazené