Peril

Ekonomika státu je náramně komplikovaná záležitost, a proto si vyžaduje angažování skutečných odborníků. Ovšem kam se ani naši odborníci poděli?

Prodáváte dům? Připravte ho tak dokonale, aby případní zájemci v něm chtěli bydlet!

Chystáte se prodat dům, ve kterém žijete? Určitě si přejete, aby cena, za kterou ho prodáte, byla co nejvyšší. Jak svůj dům připravit na prodej? 

Prodáváte dům? Připravte ho tak dokonale, aby případní zájemci v něm chtěli bydlet! 

Je čas jít dál a rozhodli jste se, že svůj stávající dům či byt prodáte? Jistě víte, co to znamená. Svůj dům musíte nafotit a připravit tak, aby o něj byl zájem. Jenže, jak to udělat? Chcete prodat vaše staré bydlení se vším všudy a hlavně si přejete za něj dostat i odpovídající částku? Jistě také nechcete, aby se prodej zbytečně prodlužoval. To všechno si můžete zaručit tím, že svůj dům připravíte k prodeji prostě na jedničku. A co pro to musíte udělat? 

dům na prodej

Není to žádná věda! 

Možná si pod tím představujete něco složitého, ale ono je to v podstatě prosté. Pokud prodáváte nemovitost, musíte ji na prodej i řádně připravit. Je třeba si uvědomit, že zájemci si budou nový domov vybírat podle toho, co uvidí. Takže na první dojem dá hodně lidí. Vidět tedy všichni musí jen to nejlepší. Pokud už máte dům nebo byt vyklizený, nikdo tam nebydlí, máte výhodu a to obrovskou. Žádné věci, tudíž i čistý prostor, který stačí dobře vytřít a naklidit. Pak stačí udělat fotky a prodej může být zahájen.

Ovšem pokud ve vašem domě stále bydlíte, budete to mít složitější. No jistě, tam kde se bydlí, je i nepořádek, jsou tam věci a někdy chaos. Takže než začnete interiér fotit, pořádně ukliďte, všechny věci dejte do skříní a foťte jen to, co vypadá opravdu jako ze škatulky. Udělá to určitě skvělý dojem. Nikdo ze zájemců nemusí vidět, že vaše děti jsou bordeláři, a že manžel neví, kde máte koš na prádlo. 

prodáváte dům

Nejde jen o interiér 

Pokud prodáváte byt, můžete fotit jen ten a jeho interiér, popřípadě balkon. Což není taková věda. Ale u rodinného domu to budete mít těžší. Dům se musí vyfotit nejen zevnitř ale i zvenčí. Jestliže k domu náleží i zahrada, tak také ona. I tam by mělo být všechno uspořádané, takže ze zahrady nedělejte skládku a hezky ji naaranžujte. A pokud dům potřebuje nějaké úpravy, zkuste to zařídit. Nemusíte platit drahé zedníky, pokud si sami troufáte, zkuste viditelné věci opravit sami. 

Určitě pomůže, i když nově vymalujete nebo umyjete okna. Každý detail se počítá a může být rozhodující.